1.      W nowym tygodniu wspominamy w liturgii:

WE WTOREK – św. Maksymiliana Marii Kolbego
W ŚRODĘ – uroczystość Wniebowzięcia NMP
W PIĄTEK – wspomnienie św. Jacka

2.    W czasie wakacji nie ma Mszy świętej niedzielnej o godzinie 13:00. Kancelaria parafialna czynna jest w poniedziałek oraz w piątek. W nagłych przypadkach również poza godzinami urzędowania.

3.    Organizatorzy 27 Salezjańskiej Pielgrzymki Ewangelizacyjnej oraz sami Pielgrzymi składają serdeczne Bóg zapłać za gościnę, której doświadczyli również i w tym roku w rodzinach naszej parafii.

4.    W środę Uroczystość Wniebowzięcia NMP.  W tym dniu Msze święte jak w każdą wakacyjną niedzielę. Na każdej Mszy św. poświęcenie zbóż, ziół, owoców i kwiatów.

5.    W piątek w naszej wspólnocie imieniny obchodzi ks. Jacek, któremu życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Twardogórskiej Wspomożycielki.

6.    Codziennie na godz. 15:00 zapraszamy do małego kościoła  na Koronkę do Bożego Miłosierdzia.

7.    Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej, która wyłożona jest na stole pod chórem. Jest nowy numer Opiekuna.

8.    W minionym tygodniu z grona parafian odeszli do wieczności: śp. Waldemar Łukasik, Łucja Cynar i Helena Blaźniak, Maria Hliwa.  Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...

9.    W nowym tygodniu niech nam towarzyszy Boże błogosławieństwo i opieka Twardogórskiej Wspomożycielki.

Ks. Krzysztof Bucyk SDB