SOBOTA 23 MARCA,

06:30 + Marian Szczygieł – od brata Bogdana rodziną;

08:00 + Kazimiera (f) Świderska – od Edmunda i Małgorzaty Mogilnickich z rodziną, od Małgorzaty i Zdzisława Maksoń, od rodziny Szydełków;

08:00 + Michał Piasta – od Agaty i Witka Piech z dziećmi, od rodziny Gajewskich z Ratuszowej, od Tomka Gajewskiego z rodziny, od Jana Ławika, od Iry i Eweliny z rodzinami;

16:00 CHRZEST

17:00 Dziękczynna w 18 r. urodzin Aleksandry – od rodziców i rodzeństwa;

18:00 Dziękczynna w 18 r. urodzin Marcina – od rodziców i brata;

18:00 + Stanisława Hnatów (5 r. śmierci) – od synowej Hanny;

18:00 + Stanisława (f) Początek (4 r. śmierci) - męża ;

NIEDZIELA 24 MARCA, III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

07:00 Dziękczynna w dniu urodzin Magdaleny- od mamy z rodzeństwem i z rodzinami;

08:30 + Tadeusz Wlazło – od rodziny Koszyk, od Grażyny Kiecka z synami, od rodziny Maślaków z Domasławic, od Krajaków i Kiecków;

10:00 + Józef Kopeć- od żony, córek i wnuków;

10:00 + Marian Świderski – od żony;

11:30 Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo i Dary Ducha Św. dla Michała Domian z ok. 18 rocz. urodzin – od rodziców i brata;

11:30 ++ Sabina, Tomasz Mielnik- od dzieci i wnuków;

13:00 +Jan Gnap – od siostry Ewy z rodziną ;

18:00 +Zofia, Ludwik, Przemysław oraz ++ z rodziny Bytońskich ;

20:00 Stała intencja Radia Maryja;

 

PONIEDZIAŁEK 25 MARCA ZWIASTOWANIE PAŃSKIE - UROCZYSTOŚĆ

06:30 + Albin, Wacława (f) Pietrula- od córki z wnukami;

08:00 +Helena Krawczyk- od rodziny Jaroszów i Muchów, od chrześnicy Wandy Murek z rodziną, od szwagra Jana z żoną z Bytomia;

08:00 +Bożena Krawczyk – od siostry Ireny;

18:00 Dla córki Anny o szczęśliwe rozwiązanie – od mamy;

18:00 + Henryk Przybylski- od Janiny Przybylskiej z rodziną, od Gabryś Marianny i Teresy Zabłockiej z rodzinami, od brata Zygmunta z rodziną oraz od siostrzenicy Haliny z mężem Piotrem;

18:00 ++Jacek, Leszek, Jadwiga Własikowie- od rodziny Glabas ;

 

WTOREK 26 MARCA

06:30 +Jan Makowski (48 rocz.śm.)- od syna Dariusz z mamą: +Henryk Balas (28 rocz.śm.) – od córki Marii z rodziną;

08:00 +Franciszek, Władysław Dziekan- od siostry Zosi z rodziną;

08:00 + Stanisława (f) Babij – od rodziny Lityńskich, rodziny Kozioł i Skrzypczak oraz rodziny Martynowicz ;

18:00 + Józefa (f) Ilków- od Krystyny i Henryka Krygiel, od Krystyny i Adama Skorupa, od Mirosława Fajkowskiego i Renaty Fajkowskiej-Wilk z rodzinami;

18:00 + Kaźmierz Żak- od sąsiadów z bloku z ul. Ratuszowej 20-22, od Czesława i Marianny Osada, od rodziny Nimiet, od Krystyny i Henryka Bajcar oraz od firmy pogrzebowej Warczak ;

18:00 +Janina Fiołka – od wnuczki Beaty z rodziną, od synowej Jadwigi, od wnuka Rafała z rodziną;

 

ŚRODA 27 MARCA,

06:30 + Stanisław Śliwiński – od żony i córek z rodzinami;

08:00 + Józef Śniatała (13 rocz.śm) – od żony z dziećmi;

08:00 + Michał Bernacki – od żony Ireny, od syna Marka i syna Jerzego z rodziną

18:00 NOWENNA

18:00 + Ludwik Krawczyk- od córki Danuty z rodziną, córki Wiesi z rodziną, córki Ireny z rodziną oraz od syna Mariana z rodziną;

18:00 + Henryk Klimek (1 rocz.śm), +Genowefa Klimek (12 rocz.śm.) – od dzieci;

 

CZWARTEK 28 MARCA,

06:30 + Halina Mysiorek – od kuzynki Jadwigi z mężem Marianem i córką Moniką z rodziną;

08:00 +Ks. Tadeusz Pater (2 rocz.śm.) oraz za ++ Rodziców +Stefana i +Helenę;

08:00 +Lechosław Demel – do żony Heleny;

18:00 + Michał Piasta- od Ireny i Jana Pawlaków, od Pani Stryjakowej z córką, od rodziny Molaków oraz od Joanny i Wiktora Woźniak;

18:00 + Eugeniusz Szymański – od wnuczki Patrycji z Mariuszem, od wnuczki Agaty z Kamilem, od wnuka Tomka z rodziną, od wnuczki Moniki z rodziną ;

18:00 +Marian Świderski- od chrześniaka Radosława z rodziną ;

 

PIĄTEK 29 MARCA,

06:30 + Tadeusz Żołyniak- od Krystiana Sroka, od pracowników sklepu „Biedronka „od rodziny Bernackich;

08:00 +Stanisława (f) Babij- od Marty i Mikołaja Cis, od rodziny Cieluch, Moskal, Freus oraz od Tadeusza Szypy z rodziną;

18:00 + + Bronisław, Maria Sywulskich i ++ rodziców z obu stron – od Krystyny z rodziną;

18:00 + Władysław Skrzyński – od chrzestniaka Jerzego z mamą, od Zbigniewa Skrzyńskiego z rodziną oraz od Piotra Skrzyńskiego z rodziną ;

18:00 + Józef Urbanek (10 rocz.śm.) – od żony i dzieci ;

 

SOBOTA 30 MARCA,

06:30 + Rozalia, + Kazimierz Kindra;

08:00 + Kazimiera (f) Świderska – od Anny i Leszka Skrzypczyńskich, od rodziny Trzasków i Szypów z Milicza oraz od Michała Henczyńskiego z rodziną;

18:00 + Maria Kowalska (1 rocz.śm.) + Kwiryn Kowalski;

18:00 + Tadeusz Wlazło – od Ireny Włodarczyk, od mieszkańców bloku 29 z Międzyborza: Trowinowie, Czerwińscy, Mattilek, Dymałata, Rubilek;

18:00 + Kazimierz Żak – od brata Ryszarda z rodziną, bratowej Aliny z córkami z Międzyborza, od Jacka z rodziną, od Sylwestra Kędziora z Międzyborza;