SOBOTA 12 CZERWCA, WSPOMNIENIE NIEPOKALANEGO SERCA MARYI
6:30 ;
8:00 + Marek Bernacki - od Andrzeja z Haliną z Połczyna Zdroju, od Grażyny z Arturem z Bieszczad, od sąsiadów z klatki nr 24;
8:00 + Marianna Bajcar;
09:30 Msza św. – PIM;
14:00 chrzest 2x;
15:00 ślub;
18:00 + Zenon Guzek – od rodzin: Blaźniak i Gotkiewicz;
18:00 ++ z rodziny Szczotka: Wawrzyniec (26 r. śmieci), Witalina (6 r. śmierci) i Andrzej (4 r. śmierci) – od Jerzego z żoną;
18:00 ++ z rodziny Dryzd: Józef, Anna, Bogdan (26 r. śmieci), Krystyna (14 r. śmierci, Zofia (11 r. śmierci) oraz Stefan – od rodziny

NIEDZIELA 13 CZERWCA, XI NIEDZIELA ZWYKŁA
07:00 Dziękczynna z prośbą o Boże błog. i opiekę MBWW dla Wiesławy i Mirosława z ok. 35 rocz. Sak. Małż.;
07:00 + Franciszka (f) (28 r. śmierci);
08:30 ++ Antoni i Dorota Łużni – od córek i wnuków z rodzinami;
08:30 + Ryszard Jabłoński – od rodziny Mycków Bukowiny Sycowskiej, od rodziny Matusiaków ze Złoczewa, od rodziny Przybyłów z Klusek;
10:00 + Emilia (f) Chmiel (18 r. śmierci) – od syna Mieczysława z rodziną;
10:00 ++ Maria Wieczorek (10 r. śmierci) i za zmarłych z rodziny Wieczorek;
11:30 ++ Jan Pater (12 r. śmierci) – od żony i dzieci z rodzinami oraz ++ za zmarłych z rodzin: Pater i Barasińskich;
11:30 + Ewa Kotala – od syna Marka z żoną Anną, od syna Witka, od wnuka Łukasza z Zuzią, od wnuczki Oli z Michałem;
13:00 ++ Józefa (f) i Jan Proć;
13:00 + Mirosława (f) Lewandowska – od siostry Elżbiety z rodziną, od siostry Haliny z dziećmi, od brata Tomasza z rodziną, od brata Jana z rodziną, od siostry Mieczysławy z mężem, od siostry Ani z rodziną, od brata Grzegorza z rodziną;
18:00 + Józefa (f) Falczyńska – od koleżanek Anny Jajczyk z zakładu krawieckiego Eliza z Twardogóry;

PONIEDZIAŁEK 14 CZERWCA, WSPOMNIENIE BŁ. MICHAŁA KOZALA BP I M.
06:30 + Edward Krążyński – od chrześniaka Marka z żoną, od kuzyna Kazimierza Krążyńskiego z rodziną z Aleksandrii, od rodziny Duda z dziećmi;
08:00 + Halina Maruszak - - od Rafała i Moniki, od Eugeniusza i Zbigniewa Smolis z rodzinami, od rodzin: Słaby i Zaremba;
08:00 Dziękczynna z prośbą o zdrowie i opiekę MBWW dla Elżbiety i Jacka z ok. urodzin i imienin – od mamy
Dziękczynna z prośbą o zdrowie i opiekę MBWW dla Teresy;
18:00 + Mirosław Sobera – od współpracowników siostry Marioli i Danuty, od Adama i Agnieszki Pawlak, od kolegi Ryszarda Małaniak;
18:00 + Jan Szewczyk – od Grażyny i Andrzeja Podsiadły, od Katarzyny i Krzysztofa Manulik z dziećmi, od Adama i Żanety Podsiadły z dziećmi;
18:00 + Marek Bernacki – od sąsiadki Heleny Figaj, od Adama Przybył z rodziną, od Eli i Andrzeja Karbowiak;

WTOREK 15 CZERWCA, WSPOMNIENIE BŁ. JOLANTY KSIĘŻNEJ KALISKIEJ
06:30 + Mirosława (f) Prochowicz – od sąsiadów z ul. Kazimierza Wielkiego: Gąsior, Mrozek, Modrzyńskich, Zapłotnik, Bachor, od Antoniego i Krystyny Gnap, od rodzin: Sztul, Kałuża, Pięta, Stępień, od Ziuty i Ryszarda Pieślak;
08:00 + Jadwiga Łabuda – od wnuczki Weroniki i Moniki oraz wnuka Łukasza z rodzinami z Rzeszowa ;
08:00 ++ Józef Piechota i za zmarłych z rodziny oraz za zmarłych z rodziny Śmigiel i Flajszer;
18:00 + Paweł Chmielewski – od Renaty i Zbigniewa Majdzik, od Pauliny i Rafała Majdzik, od chrzestnego z rodziną, od cioci Stefanii z Leszkiem i dziećmi, od Mariusza Woźniaka z rodziną;
18:00 + Karolina Łotycka – od chrześniaka Piotra z rodziną, od Agnieszki i tomka Dynowskich ;
18:00 + Mirosława (f) Prochowicz – od szwagra Bronisława z rodziną, Katarzyny Pieślak, od cioci Tosi i Beaty z mężem, kuzynki Eugenii z mężem;


ŚRODA 16 CZERWCA,
06:30 + Waldemar Sowa – od rodziny i pracowników firmy Chrabańskich;
08:00 + Marek Bernacki – od rodziny Nowowiejskich, od koleżanek: Cecylii Janasek i Haliny Kulesza, od Janka i Marii Krawczyk z rodziną;
08:00 ++ Zdzisław i Anna Plewa - od rodziny Stępniów;
18:00 NOWENNA;
18:00 ++ Andrzej (47 r. śmierci) i Aniela (37 r. śmierci);
18:00 + Kazimierz Marszałek – od sąsiadów: Pawlik, Sztymela, Jurkiewicz, Nesterów;


CZWARTEK 17 CZERWCA, WSPOMNIENIE ŚW. ALBERTA CHMIELOWSKIEGO
06:30 ++ Anna Wilk i za zmarłych z rodziny Wilków;
08:00 + Ewa Kotala – od sąsiadki Pietrzak, od Elżbiety Jachnickiej z rodziną, od pracowników i właścicieli firmy BARET z Olszówki;
08:00 ++ Stefan i Marianna Kołek, Bogumiła i Ignacy Kozińscy – od Ewy Sobery z rodziną;
18:00 + Mirosław Sujecki – od rodziny Rudkiewicz z Łazisk, od rodziny Studzińskich;
18:00 + Halina Maruszak – od Jadzi Pawłowskiej, od Anny Szydełko, od Krystyny i Marty Pięta, od Ani Pięta z rodziną;
18:00 + Jadwiga Łabuda – od sąsiadów Kawałko, od Grażyny Koniecznej i Aldony Szczadurskiejz rodziną, od rodziny Rosińskich i Oli Muzyka z rodziną, od rodziny Oskwarek;


PIĄTEK 18 CZERWCA,
06:30 + Mirosława (f) Prochowicz – od rodzin: Reszel i Mucha, od Jana i Grażyny Lityńskich, od rodziny Głownickich, od Agnieszki i Marka Szewczyk, od rodziny Fiszer, od Agnieszki i Adama Głownickich;
08:00 + Maria Adamska – od Renaty Wilk z rodziną, od rodziny Fajkowskich;
08:00 + Helena Walczak – od Doroty i Waldemara Zawisza, od sąsiadki Aliny Chwałek;
18:00 + Eugeniusz Szierok – od rodziny Krystyny i Henryka Bajcarów z ciocią Stanisławą Winnicką, od rodziny Bajcarów z Konina, od kuzyna Stefana z żoną z Ostrowa Wlkp., od Lidii i Jana Obiegło, od Renaty i Andrzeja Konarzewskich;
18:00 + Ryszard Jabłoński – od Ewy i Leszka Chmielińskich z Koliszkowic, od siostry Heleny z rodziną, od Tomka Przybyła z rodziną;
18:00 + Ewa Kotala – od Teresy Banasiak-Wojciechowskiej z mężem i Barbarą Dzikowską z rodziną, od Piotra Banasiak z rodziną, od Marii i Leszka Wodnickich z rodziną;


SOBOTA 19 CZERWCA,
06:30 O dar nowych powołań do Zgromadzenia Sióstr Opatrzności Bożej;
08:00 + Karolina Łotycka – od Marii, Krzysztofa, Ani i Jacka z rodziną, od Barbary i Józefa Gąbka;
11:30 I Komunia św.
15:00 ślub;
16:00 ślub
16:00 chrzest (Mały Kościół);
18:00 + Halina Rokicka (15 r. śmierci) – od dzieci z rodzinami oraz ++ Helena i Franciszek Olszanowscy – od wnuków;
18:00 + Jan Guzek – od córki Ewy z rodziną;
18:00 + Zdzisław Plewa – od Tomasza Małaniak z rodziną;